close
تبلیغات در اینترنت
محصولات ما

محصولات ما

خدمات کاملا آنلاین چاپ به موقع تحویل بگیرید دارای تیم قدرتمند و حرفه ای

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

معرفی و اخبار سایت

محصولات ما

 

محصولات ارائه شده

امروزه صنعت چاپ و تبلیغات دستخوش تغییرات اساسی در ساختار خدمات و محصولات خود شده است. گستره اقلام و محصولات چاپی از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. مجموعه طراحی و چاپ تیک تبلیغ باهدف ارائه طیف کاملی از محصولات جهت رفع نیاز مشتریان گرامی، محصولات و خدمات متنوعی را فراهم نموده است. البته ما همواره در صدد کامل کردن و افزایش تنوع سبد محصولات خود هستیم.

کارت ویزیت

وسیله‌ای برای معرفی و نیز نمایش راه‌های تماس با شما توسط مخاطب می‌باشد. این تنها وظیفه کارت ویزیت است. کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی فعالیت شما به طور مستقیم، مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. اما از آنجایی‌که در اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع، مورد تبادل قرار می‌گیرد، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم، بخشی از نقش بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.

پیامک تبلیغاتی

یکی از بهترین و موثرترین شیوه تبلیغات می باشد . این روش نسبت به تاثیری که دارد از هزینه کمتری نسیت به سایر روش های تبلیغاتی دارد.

تراکت

نوعی تبلیغات تکثیری است با عمری کوتاه، جهت بیان خبر و یا آگاهی دادن یک موضوع در "مدت زمان معلوم" با بیانی مستقیم و بدون واسطه، جهت معرفی و ترغیب مخاطب برای استفاده از خدمات و اقلام مورد نظر، به صورتی که خبر و آگهی درج شده بر روی تراکت، نوید از یک تحول، خبر مهم و یا یک جهش در فعالیت را دارا باشد.

بروشور

بروشور کتابچه و یا راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات، فواید، نحوه مصرف، قیمت و مواردی از این دست در مورد کالا یا خدمات می‌باشد که از طرف تولید کننده و یا ارائه دهنده محصول به مصرف کننده و یا مشتری به منظور معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می‌گردد.

کاتالوگ

معمولا بهترین شکل نمایش محصولات یا خدمات شماست. کاتالوگ وسیله‌ای برای بیان، آموزش و یا دستورالعمل استفاده از یک دستگاه یا کالا می‌باشد و یا به بیانی دیگر، در کاتالوگ بیشتر از آنکه جنبه تبلیغاتی آن مطرح باشد، جنبه آموزشی آن مورد تاکید و توجه است. طراحی کاتالوگ نیز نسبت به مقدار و حجم اطلاعات صورت می‌گیرد و تعداد صفحه، به هر میزان هم که زیاد باشد، تاثیری در چارچوب و قوانین طراحی کاتالوگ ندارد.

ست اداری

به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک شرکت یا سازمان، جهت فعالیت‌های رسمی یا غیر رسمی، استفاده می گردد، اوراق اداری می‌گویند. از آنجا که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر آن سازمان یا برند، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، بهمین دلیل به آنها اصطلاحا "ست اوراق" گفته می‌شود.

سربرگ

همان کاغذهایی هستند که برای نگارش نامه‌های رسمی و سازمانی یا برای اشخاص حقیقی (اما باز به صورت رسمی) مورد استفاده قرار می‌گیرند. سربرگ‌ها معمولاً در اندازه A4 هستند و در برخی موارد A5 و به ندرت در سایز دیگری تهیه می‌گردند. سربرگ‌ها از آنجاکه دارای نشان رسمی موسسه یا شرکت مربوطه هستند، جزو اوراق رسمی و مهم به حساب می‌آیند و نیاز به مراقبت خاص دارند.

پاکت نامه

برای انجام مراسلات و قراردادن اسناد و قراردادهای شرکت و مواردی از این دست در داخل آن، طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابعاد آن معمولاً متناسب با کاغذ A4 است که از طول، دو تا خورده باشد، یا متناسب با کاغذ A4 و یا A5 می‌باشد که کاغذ تا نخورده بتواند در داخل آن قرار گیرد.

فولدر

وسیله‌ای است که شرکت‌ها و سازمان‌ها، بروشورها و برگه‌های تبلیغاتی خود را در داخل آن قرار داده و در نمایشگاه‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها، این مجموعه را به مشتریان و بازدیدکنندگان ارائه می‌نمایند. معمولاً روی فولدر، لوگو و اطلاعات شرکت با طرح و پس زمینه‌های زیبا چاپ می‌شود.

سررسید یا سالنامه

همان دفترچه یادداشت روزانه است؛ با این تفاوت که هر صفحه آن دارای تاریخ می‌باشد. البته امروزه بر اساس کاربردهای فراوان در رشته‌های مختلف کاری، انواع مختلف سررسیدها در بازار عرضه می‌شوند به وجود آمده‌اند. همچنین به خاطر کاربردی بودن سررسید و همچنین عمر طولانی (یکسال)، میتواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند نیز مورد استفاده قرار گیرید .

هدایای تبلیغاتی

بهترین هدایای تبیغاتی، مواردی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلا از هدیه‌ای که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می‌شود، می‌توان نام برد که جزو پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند. محل تبلیغ بر روی هدیه، باید در دید مناسب باشد. لزوما بزرگ بودن یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارآ بودن آن هدیه باشد. مثلا حتی یک خودکار کوچک می‌تواند در این زمینه، از یک کیف گرانقیمت، ارزشمندتر و مفیدتر باشد.

ساک دستی

یک وسیله تبلیغاتی است که با چاپ لوگو و اطلاعات شرکت خود روی آن و نیز توزیع ساک دستیِ مزین به آرم شرکت، در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها به بازدید‌کنندگان، جایگاه برند خود را ارتقاء بخشید. این وسیله تبلیغاتی، علیرغم سادگی، کارایی تبلیغاتی زیادی داشته و مورد استقبال مردم واقع می‌گردد.

کارت قرعه‌کشی

وسیله‌ای برای ترغیب مشتریان، به تداوم خرید محصولات یک شرکت می‌باشد. با تبلیغ جوایز متنوع روی کارت و ارائه شماره سریال و... مشتریان تشویق می‌گردند تا با خرید محصولات بیشتر از شرکت شما، شانس خود را برای بردن جوایز نفیس امتحان نمایند.

 

 

|
|
ادامه مطلب